Hakkımızda » GLBOX IP TV

Tutus Media GmbH

Tutus Media GmbH, Avrupa’daki Türk toplumunun Türk televizyonu izleme sorununu çözmek amacıyla kurulmuş, Almanya merkezli bir firmadır.

Tutus Media GmbH, Avrupa coğrafyasında bayi ve satış ağı alanında uzman, güvenilir ve sağlam teknik altyapı sunan AVA Telecom ile işbirliğine girmiştir. Avrupa’da yaşayan Türk toplumunun önemli bir sorunu Türk TV kanalı izleme sorunudur. Bu sorunu çözmek için de dünyanın bilişim teknolojilerinde en iyi ülkelerinden biri olan Kanadalı bir şirket AVA Telecom ile işbirliğine girilmiştir. Tutus Media, bu hizmeti Avrupa’daki Türk vatandaşlarına sunmayı hedeflemektedir.

AVA Telecom kimdir?

AVA Telekom Ltd VOIP ve bütün dünyadaki IPTV hizmetleri için yenilikçi teknolojik çözüm sağlayıcısı sayılmakta. Bilgi Teknolojileri sanayi içinde ki şirketimizin çığır açan bilgi ve tecrübesi, bize üstün kaliteli ürün ve hizmet sunmayı sağlıyor.

AVA iki ana büyüme sektörünün birleşimi ile hizmetlerini sunuyor; Internet Protokolü Televizyon’u (IPTV) ve etnik medya hizmetleri. Bizim kapsamlı sistemimiz şirketinizin içeriğinin yönetimini, korunması, dağıtılması ve ticarileştirilmesini sağlıyor.

AVA Telecom Avantajları

AVATelekomBilgi Teknolojilerisektörününzirvesinde. AVAson derece modernsistemi vesüreci ile sektörünen iyileri arasında.

Bir içerik sağlayıcısı / sahibi, iş pazarlama, ya da IPTV sektöründe gelişmekte olan ağ olarak sizin arkanızda doğru sağlayıcının olduğundan emin olmak gerekiyor. AVA güvenebileceğiniz bir kalite sağlayıcısıdır.
AVA başından sonuna kadar, tüm çözüme hâkim, ve sürecin her yönüyle yakın kontrolünü koruyor. Bizim iş modelinde hiçbir dış kaynak kullanılmamakta. Müşterilerimiz başka bir şirkete asla yöneltilmeden her zaman bir AVA temsilcisi tarafından hizmet veriliyor. Biz tüm platforma sahibiz. Bu sizin işinizin mükemmel hizmet almasına ve sizin kitlenizin en kaliteli nihai ürün almasına olanak sağlıyor.

Neden AVA?

En modern teknoloji
AVA Telekom  telekomünikasyon ve bilgi teknolojisinde bir endüstri lideridir. Dinamik bir teknolojik ortamda, AVA her zaman en son buluşları ve gelecekteki hizmet olanakları ile önde olmayı başarmaktadır.

Küresel Bakış
AVA etnik medya hizmetleri ile telekomünikasyonu bir araya getirmiştir. Ürün ve hizmetleri birçok farklı dillerde ulaştırılıyor ve birçok farklı milletlerin isteğine cevap vermektedir.

Kaliteli Ürün ve Hizmetler
AVA partnerlerinin ve son tüketicilerin memnuniyetine büyük önem vermektedir. AVA birinci sınıf ürün üretmek amacıyla, süreçlerin her aşaması üzerinde tam kontrolü korumaktadır. farklı çözüm ve teknolojiler kullanarak mükemmel kaliteli ürün icerigi sunmaktadır.

Group of Gold Line Kanada Merkezi

gold-lines
gl-boxs

Group of Gold Line  Kanada Merkezi

7 yilik iptv tecrübesiyle hep yaninizda

2007 - GL WIZ

Ava Televom’un ilk ürünü olan GLWIZ 2007 yilindan itibaren yayin hayatina baslamis ve suanda ise 2 Milyona yakin müsterisi bulunmaktadir. GLWIZ ile internet üzerinden Tüm Pers Tv Kanallari izlenebilmektedir.

2011 - GL ARAB

GLARAB ise yine AVA Telecom teknik alt yapisi kullanilarak 2009 yilinda 21 Arap Ülkesini kapsayacak sekilde toplam 350’nin üzerinde Televizyon kanali ile yayin hayatina baslamistir.

2012 - GL TURK

2012 yili sonlarinda Türkiye disinda yasayan  Türk Vatandaslari düsülerek 200’ün üzerinde  kanal ile yayin hayatina baslamistir. Amerika, Kanada ve ingilteredeki yapilanmasinin ardindan 2014 yili sonu itibariylede Avrupa bölgesi icin satislarina baslmistir.

2013 - GL CANADA

2013 yili sonlarindan itibarende Canada’da ve Canada disindaki Canadalilari kapsayacak sekilde yayin hayatina baslamistir. Kanal listesi icerisinde Canada’nin en cok tercih edilen HBO, Showcase, TSN, Tree House kanallari sadece bunlardan birkacidir.

2015 - GL KURD

2014 yilinin son 6 ayinda baslayan alti yapi hazirliklari ile birlikte 2015 yili ocak ayindan itibaren  GL KURD paketi  20 kanal ile  birlikte yayin hayatina baslamistir.